Telefon:(+372) 7 700 700

Email:info@spordikaup.eu

Ostukorv

Korduma Kippuvad Küsimused

  • Posted by

Kas Spordikaup.eu omab esindusi?

Hetkel veel puuduvad meil esindused, kuid tootetele võib järgi tulla meie kontorisse, mis asub aadressil Vaksali 17a, Tartu

Mis on tarnevõimalused?

Spordikaup.eu toetab kõiki populaarseid kohaletoimetamisteenuseid: Itelia Smartpost, DPD kulleriteenus ja DPD pakiautomaat. Toote võib ka tellida kontorisse ning sellele ise järgi minna.

Mis on parima hinna garantii?

Spordikaubad.eu garanteerib, et kui mujal on täpselt sama toode odavamalt, tagastame hinnaerinevuse 100%. Garantii kehtib ka pärast ostu. Parima hinna garantii üldtingimused ja juhendid on saavadal siin.

Mis juhtub pärast tellimuse esitamist?

Pärast tellimist saate kohe tellimuse kinnituse e-posti teel. Kui tellimus on meie andmebaasis töödeldud, lahkub pakend laos samal päeval või hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Ma pole veel oma tellimust kätte saanud!

Harvadel juhtudel või kaugemates piirkondades võib mõnikord esineda viivitusi. Kontorikubad ei saa kahjuks seda mõjutada. Kui kohaletoimetamise tähtaeg on märkimisväärselt ületatud, siis võtke palun ühendust.

Kuidas ma saan tooteid tagastada?

Kui on ostetud toode, mis ei vasta eeldustele, siis on võimalik toode tagastada või raha tagasi saada. Selle algatamiseks võtke meiega ühendust.